Hermann Eschke oljemålning

Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning
Hermann Eschke oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERMANN ESCHKE (Tyskland, 1823-1900), olja på duk, landskapsmotiv, signerad, 37x55 cm

Krackeleringar mindre färgbortfall

830660

2020-10-28