Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERMANN ESCHKE (Tyskland, 1823-1900), olja på duk, landskapsmotiv, signerad, 37x55 cm
Krackeleringar mindre färgbortfall
830660
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här