Wilhelm Kåge Gustavsberg "Argenta"

Wilhelm Kåge Gustavsberg
Wilhelm Kåge Gustavsberg
Wilhelm Kåge Gustavsberg
Wilhelm Kåge Gustavsberg
Wilhelm Kåge Gustavsberg
Wilhelm Kåge Gustavsberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, Gustavsberg, "Argenta", 3 vaser, stengods, dekor av fiskar, modeller 2005, 1076, 978 samt 978, höjd 17, 20 och 20,5 cm

1 vas med mindre lagning, 2 vaser med nagg

830664

2020-11-01