Sigurd Persson vaser

Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser
Sigurd Persson vaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD PERSSON, 2 st vaser, glas, signerad och daterad -74, 1 i gröntonad glasmassa med svart överfång, 1 i rödtonad glasmassa med orange överfång, höjd ca 14-13 cm

830706

2020-10-26