Skulptur Burma
Klubbat för:
14 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BUDDAHFIGUR, Burma, 1900-talets mitt, skulpterat trä, bemålad, delvis förgylld, höjd ca 103 cm
Kuntoraportti
Sockel m spricka, mindre avslag
830713
Päivämäärä:
2020-10-26