Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): Regnbågen inne i fjället, signerad samt daterad 1937, olja på pannå, ca 26x35 cm

830749

2020-10-28