Hängskåp allmoge 1700-tal

Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal
Hängskåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, daterad 1721, allmoge, invändigt med hyllplan samt låda undertill med fack, upphängningsanordning i järnsmide, höjd ca 74, 60x24 cm, nyckel finns,

Ingår i temaauktionen Allmoge

Senare bemålat,

830751

2020-10-28