Hasse Lindroth

Hasse Lindroth
Hasse Lindroth

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSE LINDROTH (född 1938), "Plattan 1997", Stockholm, blandteknik, signerad och daterad Hasse Lindroth- 97, ca 35,5x25 cm

830766

2020-10-28