Angelica Wiik Klöver dam färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Klöver dam", signerad och numrerad och signerad Angelica Wiik 215/290, färglitografi med glitter, ca 56x86 cm

830767

2020-10-28