TOMAS MANDEL

TOMAS MANDEL
TOMAS MANDEL
TOMAS MANDEL
TOMAS MANDEL
TOMAS MANDEL
TOMAS MANDEL

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOMAS MANDEL (född 1923), "Blecktornsgränd 10" signerad T. Mandel, olja på duk, ca 50x60 cm

830773

2020-10-29