Lisa Larson Yogatomtar

Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar
Lisa Larson Yogatomtar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 4 st , s.k. Yoga Tomtar, stengods, märkta/signerade undertill, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

830777

2020-11-01