Folke Hellström

Folke Hellström
Folke Hellström
Folke Hellström
Folke Hellström
Folke Hellström
Folke Hellström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOLKE HELLSTRÖM (1904-1977): skärgårdsmotiv, signerad Folke Hellström, olja på duk, 30x140 cm

830780

2020-10-29