Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOSTA, champagneglas, 15 st., "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm
micronagg vid fot på 3 glas
830785
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här