Odelberg junior champangeglas

Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas
Odelberg junior champangeglas

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOSTA, champagneglas, 15 st., "Odelberg Junior", graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm

micronagg vid fot på 3 glas

830785

2020-10-28