Oljemålning August Fischer

Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer
Oljemålning August Fischer

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

AUGUST FISCHER (Danmark 1854-1921), hästekipage, signerad, olja på duk, ca 40x51 cm

830789

2020-10-31