Odelberg junior glasservis 71 dlr

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", glasservis 71 dlr, graverad, slipad och förgylld dekor, bestående av 8 st vinglas höjd ca 16 cm, 12 st vinglas höjd ca 14 cm, 12 st vinglas höjd ca 12,5 cm, 11 st sherryglas höjd ca 11,5 cm, 12 st snaps/likörglas höjd ca 10,5 cm, 18 st seltersglas höjd ca 9 cm

micronagg kan förekomma

830794

2020-10-28