Fernandez Arman färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): (2) Komposition med fiol, signerade Arman, 92/125, färglitografi, ca 64x49 cm

830804

2020-10-26