Fotogenlampa 2 st

Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st
Fotogenlampa 2 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal, mässing, oljehus i glas, kupa i opalglas, totalhöjd ca 46-48 cm

Bruksslitage, 2 extra glasrör medföljer

830821

2020-10-26