Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-tal, mässing, oljehus i glas, kupa i opalglas, totalhöjd ca 46-48 cm
Bruksslitage, 2 extra glasrör medföljer
830821
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här