Oidentifierad konstnär blyertsteckning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blyertsteckning, föreställande kvinna och skulptur, otydligt signerad och daterad, bildmått ca 43x32 cm

830842

2020-10-28