Tony Laroy Strandberg litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TONY LAROY STRANDBERG (född 1949): Figurkompositioner, 4 st, signerade Laroy, EA, bladmått ca 21x15 cm

830848

2020-10-29