Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, furu, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 84, 102x53 cm

Saknar nyckel, bruksslitage

830856

2020-10-27