Kosta "Helga"

Kosta
Kosta
Kosta
Kosta
Kosta
Kosta

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VINGLAS, 14 st snarlika,"Helga", Kosta, slipad dekor, höjd 17-18 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, ett glas med nagg på fotringen.

830858

Päivämäärä:

2020-11-08