Kosta "Helga"
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VINGLAS, 14 st snarlika,"Helga", Kosta, slipad dekor, höjd 17-18 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, ett glas med nagg på fotringen.
830858
Päivämäärä:
2020-11-08