Piedestal/ bord

Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord
Piedestal/ bord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL/ BORD, 1900-talets andra hälft, lergods, vitglaserad, höjd ca 53, längd 80 cm

Smärre nagg (sna

830859

2020-10-26