Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 317/330 respektive PT, färglitografier, ca 60x40 cm
Ej examinerade ur ramar
830862
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här