Adrian Van Arkel
Vollendet
2020-10-29
830862
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 317/330 respektive PT, färglitografier, ca 60x40 cm
Ej examinerade ur ramar