Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS AHLGREN (1918-2005) Motiv med Kanslihuset och Riksdagen,, signerad och daterad -83 samt E A, litografi, ca 36 x 59 cm
830863
2020-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här