MAgnus Ahlgren litografi

MAgnus Ahlgren litografi
MAgnus Ahlgren litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS AHLGREN (1918-2005) Motiv med Kanslihuset och Riksdagen,, signerad och daterad -83 samt E A, litografi, ca 36 x 59 cm

830863

2020-10-29