Kaffeservis 39 dlr porslin Rosenthal Pompadour

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, "Pompadour", kaffeservis, 39 dlr, porslin, 1900-talets andra hälft, bestående av:

Bruksslitage

830871

2020-10-29