Potschappel Dresden

Potschappel Dresden
Potschappel Dresden
Potschappel Dresden
Potschappel Dresden
Potschappel Dresden
Potschappel Dresden

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTSCHAPPEL, Dresden, 1 par kandelabrar, porslin, dekor av gossar samt pousserad dekor av blommor, för fyra ljus, höjd 41 cm.

Något bruksslitage, små nagg.

830878

2020-11-08