Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): (2) stockholmsmotiv, signerad samt numrerad 97/190, färglitografi, bildmått ca 41x35 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
830879
2020-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner