GUNNAR STÅLBRAND

GUNNAR STÅLBRAND
GUNNAR STÅLBRAND

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): (2) stockholmsmotiv, signerad samt numrerad 97/190, färglitografi, bildmått ca 41x35 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

830879

2020-10-29