Textil 1900-talets senare hälft

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

TEXTIL, 2 rullar, sammet, modern formgivning av rutor, 1900-talets senare hälft, höjd på rullarna ca 130 cm, uppskattningsvis 5 meter tyg per rulle

Bruksslitage

830882

2020-10-29