Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 2+2, slutet av 1900-talet, snarlika, leksand modell, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
830883
2020-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner