Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 2+2, slutet av 1900-talet, snarlika, leksand modell, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

830883

2020-10-29