Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, ek delvis fanerad, skrivskiva i skinn, 3 lådor i sarg samt två hurtsar med 4 lådor vardera, centrallås, front med lådimitationer höjd ca 78, 137x74 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, olåsta sidor

830887

2020-10-29