Skrivbord
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, ek delvis fanerad, skrivskiva i skinn, 3 lådor i sarg samt två hurtsar med 4 lådor vardera, centrallås, front med lådimitationer höjd ca 78, 137x74 cm, nyckel finns
Bruksslitage, fläckar, märken, repor, olåsta sidor
830887
2020-10-29