Felix Eyskens oljemålning

Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX EYSKENS (Belgien, 1882-1968): Knypplande kvinna, signerad F Eyskens, olja på duk 62x50 cm

830895

2020-10-27