Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
500 EUR
GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "Resultatlös förhandling", signerad samt daterad -03, akryl och blyerts på pannå, 50x70 cm
830908
2020-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här