Sam Vanni serigrafi

Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

350 EUR

SAM VANNI (1906-1992) komposition, signerad med dedikation samt daterad -78, serigrafi, T.P, 64x41 cm

830909

2020-10-31