Georg Von Rosen oljemålning

Georg Von Rosen oljemålning
Georg Von Rosen oljemålning
Georg Von Rosen oljemålning
Georg Von Rosen oljemålning
Georg Von Rosen oljemålning
Georg Von Rosen oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

GEORG VON ROSEN (1843-1923): Insjölandskap, signerad och daterad G.V.R 1889, olja på duk, 20,5x27 cm

Färgbortfall i marginalen

830914

2020-10-27