Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, fanerad med alm, 1700-talets mitt, rokoko, tre lådor, med skrivskiva, beslag i brons, höjd ca 79, 118x55 cm
Fanerskador/bortfall, slitage, avslag
830920
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här