Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, fanerad med alm, 1700-talets mitt, rokoko, tre lådor, med skrivskiva, beslag i brons, höjd ca 79, 118x55 cm

Fanerskador/bortfall, slitage, avslag

830920

2020-10-26