Bageriutrustning formar m.m

Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m
Bageriutrustning formar m.m

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BAGERIUTRUSTNING, 17 dlr, omkring 1900-talets mitt, mestadels formar, degskärare, croissantkavel m.m

Bruksslitage

830925

2020-10-29