Esben Hanefelt Kristensen
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952), illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- Inget i det fremmedet" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm
830934
2020-11-01