Esben Hanefelt Kristensen

Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen
Esben Hanefelt Kristensen

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

ESBEN HANEFELT KRISTENSEN (född 1952), illustration till "Dykungens dotter" av H.C Andersen, olja på pannå, a tergo titeln "Dyndkongens datter- Inget i det fremmedet" och signerad Esben Hanefeldt Kristensen 2004, ca 40x28 cm

830934

2020-11-01