Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
WILLIAM FREDERICK CALLAWAY (1800-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad W.F Callaway 1881, olja på duk, 23x30 cm
Krackeleringar, färgbortfall i marginalen
830942
2020-10-27