Glasskulpturer Vicke Lindstrand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, (3), glasskulpturer, för Kosta, graveratade glasblock, gröntonat glas med dekor av säl, björnfamilj, ren, signeraderade, höjd ca 18-9, längd 23-12 cm

Smärre slitage

830943

2020-10-29