Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, ca 232x168 cm

Bruksslitage, kantskada, mindre fläckar

830960

2020-11-01