Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, 1970/80-tal, i form av hästhuvuden, brunmellerad alabaster, etikettmärkta NK, genuine alabaster, made in Italy, höjd ca 50 cm exl lampfattning

naggar, lampskärmar medföljer (hål i tyget)

830964

2020-11-03