Matsalsgrupp i engelsk stil

Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil
Matsalsgrupp i engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 15 dlr, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahogny, matbord med pelarfot samt 3 st illäggsskivor med sarg samt 10 st stolar, skänk, matbord höjd ca 75 cm diam 115 cm, illäggsskiva á 55 cm, skänk höjd ca 80 cm, 137x46 cm

bruksslitage, repor samt stolsklädslar med fläckar, 2 st nycklar till skänk medföljer

830977

2020-11-03