Mac Hamiltom

Mac Hamiltom
Mac Hamiltom

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAC HAMILTON (född. 1922): "Rött som antänder gult, "färgitografi, signerad Mac Hamilton, numrerad 40/450, bildmått ca 55x79 cm

Ej examinerad ur ram

830986

2020-10-29