Olof Winkler oljemålning

Olof Winkler oljemålning
Olof Winkler oljemålning
Olof Winkler oljemålning
Olof Winkler oljemålning
Olof Winkler oljemålning
Olof Winkler oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

OLOF WINKLER (1843-1895): Alplandskap, signerad Olof Winkler, olja på duk, 54x70 cm

Större dukskad, krackeleringar

830989

2020-10-26