Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, skinnklädsel, djuphäftad, pärlspikning, centalfot med snurrfunktion, på hjul, höj och sänkbar

Kuntoraportti

Bruksslitage, stötskador, vänster armlän med sprickor

830998

Päivämäärä:

2020-10-26