Skrivbordsstol England
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, skinnklädsel, djuphäftad, pärlspikning, centalfot med snurrfunktion, på hjul, höj och sänkbar
Kuntoraportti
Bruksslitage, stötskador, vänster armlän med sprickor
830998
Päivämäärä:
2020-10-26