Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SKRIVBORD, omkring 1900, mahognyfanerad fur, två hurtsar med svarvade dekorelement, skiva med grön konstläder, höjd ca 75 cm, 134x77 cm
Nyckel saknas, repor samt slitage
831000
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här