Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, mahognyfanerad fur, två hurtsar med svarvade dekorelement, skiva med grön konstläder, höjd ca 75 cm, 134x77 cm

Nyckel saknas, repor samt slitage

831000

2020-11-03