Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYSKRIN, 1930/40-tal, renässansstil, ek, benställning med skruvade ben, skuren dekor, höjd ca 70 samt 60x41 cm
Slitage, kantstött, lagningar, nyckel saknas
831007
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här