Karusellbord

Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARUSELLBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, lådor i sarg, pelarfot med hjultrissor, höjd ca 60 cm, diam ca 48 cm

bruksslitage

831011

2020-11-03